Nasza ekipa filmowa, aby nagrać spoty do kampanii, wybrała się do województwa wielkopolskiego do wsi Walerianów.

Tam dzięki uprzejmości właścicieli gospodarstwa, mogliśmy nagrać sceny do spotów.

Nie było łatwo, pogoda nas nie rozpieszczała,

warunki do pracy były trudne, ale udało nam się zrealizować nasze plany. W kampanię nie zostali zaangażowani profesjonalni aktorzy, ale zwykli ludzie dla których sprawa bezpieczeństwa jest bardzo ważna: mieszkańcy pobliskich wsi, funkcjonariusze pogotowia ratunkowego, a także pracownicy naszej fundacji.

Każdy zrobił, co w jego mocy i dał z siebie wszystko,

aby jak najwiarygodniej i poruszająco odegrać swoje role.

Jedną z najczęstszych przyczyn wypadków w gospodarstwie rolnym jest brak uwagi i zła organizacja pracy.

Poprzez tą inicjatywę, chcemy uwrażliwić społeczeństwo na zachowanie większej odpowiedzialności za siebie i swoje najbliższe otoczenie.

Wejdź na strone naszej kampanii

i dowiedz się więcej.

Pomóż nam czynić jeszcze więcej dobrego

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Zachęcamy do wpłaty na rzecz
Fundacji POLSKA ZIEMIA

Nr rachunku 68 1140 2004 0000 3402 7508 0370