Licytuj dobro

Biorąc udział w naszej inicjatywie możesz spełnić swoje marzenia, a jednocześnie pomóc osobom, które nie mieszkają w ciepłym rodzinnym domu, a ich codzienne życie utrudnia niepełnosprawność.

Co już zrobiliśmy
Chcemy odwrócić schemat „Polak mądry po szkodzie” i uwrażliwić społeczeństwo na konieczność wykształcenia większego stopnia odpowiedzialności za siebie i swoje najbliższe otoczenie.
12 maja 2018 roku odbył się pokojowy „I Marsz Świętego Huberta w Warszawie, którego inicjatorem jest Ekologiczne Forum Młodzieży.
Kampania przedstawiająca największe zagrożenia polskiego rolnictwa
#RespectUs to oddolna inicjatywa młodych Polaków, którzy nie chcą żyć w kłamstwie. Jej głównym celem jest wyrażenie sprzeciwu wobec zakłamywania historii oraz ukazywania Polski i Polaków jako kata w czasie II Wojny Światowej.
Zobacz więcej
Celem naszych działań jest pomoc najbardziej potrzebującym, którzy mają trudną sytuację rodzinną, materialną, czy inną, która nie pozwala na radosne przeżywanie świąt.
Projekt „Nasza gmina - wspólna sprawa” ma na celu aktywizację młodzieży do działań na rzecz społeczności lokalnej.
Celem projektu ”Centrum aktywnego seniora” jest rozwijanie zainteresowań wolontariuszy po 60 roku życia poprzez różnorodne metody terapeutyczne.
Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promocja naturalnych, a zarazem ekologicznych produktów, które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.
Konkurs "Co wiesz o kosmetykach naturalnych?" w ramach kampanii "Dobre bo naturalne". Jeśli odpowiesz na nasze pytanie mozesz wygrać wysokiej jakości krem do rąk na bazie naturalnych składników.
28 maja w Góreczkach (woj. wielkopolskie) zorganizowany został festyn dla dzieci z okazji Dnia Dziecka - „Dorośli dzieciom”.
Pomagamy potrzebującym mieszkańcom obszarów wiejskich w czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia
Pomagamy potrzebującym mieszkańcom obszarów wiejskich w czasie oczekiwania na Wielkanoc
Celem akcji jest uświadomienie dzieciom konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa na drodze, w gospodarstwie domowym oraz podczas rekreacji.
Celem tejże akcji jest zorganizowanie kącików edukacyjno-rozrywkowych w poczekalniach przychodni lekarskich na terenach wiejskich (lub małych miast) w całej Polsce.
Projekt służy kreowaniu wizerunku seniora jako pozytecznego i pełnego entuzjazmu uczestnika życia w społeczeństwie.
Na dzieci czekały liczne atrakcje połączone z konkursami oraz zawodami, w ktorych zaangażowani byli także dorośli, a na uczestników czekały ciekawe nagrody.
Przedsięwzięcie ma na celu przeciwdziałanie trendom wyludniania polskich obszarów wiejskich i migrowania do dużych ośrodków miejskich
Celem Akcji jest uświadomienie mieszkańcom miasta walorów polskiej wsi i rolnictwa. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że produkty, które na co dzień spożywają, to owoce cięzkiej pracy polskich rolników.
Akcja ma na celu uświadomienie społeczeństwu, że zakupy na targowisku oznaczają pomoc rolnikom w obliczu klęski suszy.
Głównym celem kampanii jest promocja obszarów wiejskich jako miejsca do godnego życia, atrakcyjnego miejsca zamieszkania oraz samego rolnictwa jako źródła satysfakcjonującej i rozwojowej pracy.

Pomóż nam czynić jeszcze więcej dobrego

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Zachęcamy do wpłaty na rzecz
Fundacji Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA

Nr rachunku 68 1140 2004 0000 3402 7508 0370